Laste toitumisnõustamine

Laste- ja perede toitumisnõustamine

Laste toitmisnõustamine on Sulle, kui:

• sul on mure, et laps ei söö piisavalt?
  • sul on mure, et laps ei saa vajalikke toitaineid?
  • sul on mure lapse ülesöömise pärast?
  • sulle valmistab peavalu, et iga pereliige nõuab eri toitu?

Olen toitumisnõustaja, toitumisterapeut ja funktsionaaltoitumisnõustaja. Minu kirg on töötada perede ja lastega. Kui sul on mure, siis kirjuta mulle oma murest ja leiame ühise sobiva aja kohtumiseks. Nõustamine toimub läbi skype ning nõustamise tunni tasu on 50 EUR.

Laste ja perede toitumisnõustamisel vaatame koos üle teie praeguse menüü ja murekohad. Annan juhiseid tervislikuks toitumiseks ning ideid, juhiseid, nippe ja mõtteid kuidas pere ühiselt pingutades selle enda elustiiliks võtaks. Juhendan nii pisikeste, koolilaste kui ka noorukite vanemaid ning käsitlen kogu pere toidulauda, arvestades ka talumatuste ja meditsiiniliste eridieetidega.

Laste toitumisnõustamine

Laste toitumisnõustamisel leiame koos lahendused!

LOE KASULIKKE NÕUANDEID MEIE BLOGIST

Kohtumiseni Laste Kokakoolis