Suvine pakkumine laste sünnipäevadeks!

Laste sünnipäevad kokakooliga

Lapse sünnipäev koos Laste Kokakooliga!

Laste Kokakool kutsub teid külla lapse sünnipäevapidu pidama

Pea oma lapse sünnipäev koos Laste Kokakooliga! Kutsu Laste Kokakool külla vahvat sünnipäeva läbi viima või tule sünnipäeva pidama Laste Koakkooli koju, mis asub Tallinna külje all, Rannamõisas.

Laste Kokakool valmistab ette kõik vajaliku. Laste saabudes kokatakse koos ning nauditakse ühiselt valminud roogasid. Menüü koostame vastavalt teie eelistustele.

Söögilaud on katuse all ja sünnipäeva saab läbi viia iga ilmaga. Vahepeal saavad lapsed kasutada suurt aeda ja mänguväljakut erinevateks mängudeks. Sünnipäeva lõpetame uhke sünnipäevatordiga (ette valmistatud). Jalutuskäigu kaugusel on ka imekaunid mereäärsed loodusrajad, millega saate sünnipäeva alustada või lõpetada.

Selline sünnipäev juba ei unune ei sünnipäevalapsel ega ka külalistel!

Täpsem info:

Laste sünnipäev Laste Kokakooliga

BOONUS ÜLLATUS!!!

Tasuta 2 pdl Laste pidujooki kõigile sellesuvistele sünnipäevadele Laste Kokakooli kodus!!!

Tule pea oma lapse sünnipäeva koos Laste Kokakooliga! Kõigile selle suve sünnipäevadele, mis toimuvad Laste Kokakooli kodus, kingin lauale 2 pudelit  MullDrinks Laste pidujooki: Mereröövli aare või Ükssarviku unistus.
Laste pidujoogid on tõeliselt maitsvad!

Esita sünnipäevapidamiseks päring!

Miks pidada lapse sünnipäev koos Laste Kokakooliga?

Sest see on nii tore!!!

1. Lastel on väga vahva organiseeritud tegevus

2. Vanemal muretu korraldus – tule vaid kohale ja kõik organiseeritakse Sinu eest. Ei pea muretsema toitlustuse ega koristuse pärast

3. Lapsed saavad elamuse, millest rääkida veel kaua

Sünnipäev Laste Kokakooliga

Su lapsele meeldib kokata?

Kingi talle sünnipäevaks Laste Kokakooli e-kokakooli pakett:
Vali enda lapsele sobiv vanusegrupp, keerame käised üles, peseme käed ja hakkame pihta!

Kliendi tagasiside:

Eriti lahe laste sünnipäev