Rouge Cafe OÜ e-poe müügitingimused

Kehtivad alates 21.aprill 2021.

Veebipoe www.lastekokakool.ee (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ Rouge Cafe, registrikood 11779535, asukohaga Lepiku tee 5, Rannamõisa, Harku vald, Harjumaa, Eesti 76906 , e-post: info@lastekokakool.ee, tel +372 56668338.

  1. Müügilepingu kehtivus, toodete- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kõikide toodete ostmisel. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnad on eurodes ja ei sisalda käibemaksu. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest, kui kaup saadetakse postiga. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Teave toodete kohta on esitatud Veebipoes vahetult toote juures.

Materjalide ja videote kopeerimine, levitamine ja ilma loata edastamine, välja arvatud ostja leibkonna lastele, ei ole lubatud.

  1. Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

  1. Makseviisid.

Veebipoes kasutatakse Swedbank AS kaudu järgmisi makseviise: Eesti pangalingid (Swedbank, SEB, LHV, Coop, Citadele). OÜ Rouge Cafe on isikuandmete vastutav töötleja ja edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Swedbank AS´le.

  1. Kohaletoimetamine

Veebipoe tarnepartnerid on  Smartpost ja Omniva. Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Eesti sisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Kauba ostmisel, mida laos pole, sõltub kohaletoimetamine, millal jõuab kaup müüjale. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul. Kaupu saadetakse ainult Eestisse. Digitaalseid tooteid saab osta üle maailma ja antakse ostjale üle 24 tunni jooksul. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

  1. Taganemisõigus

Ostjal on õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda hiljemalt 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele. Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, mis on toodud käesolevate tingimuste punktis 8. ning saata see e-posti aadressile lastekokakool@gmail.com hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule ( vale- või defektiga toode). Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem. Juhul, kui tellitud kaupa ei ole laos (kuigi märgitud on, et on olemas laos) , võetakse kliendiga ühendust ja antakse sellest teada.Tagastatav kaup peab olema  kasutamata ja terves originaalpakendis. Pakendi kleepsu vigastamine on samuti pakendi avamine ja selline kaup tagastamisele ega vahetamisele ei kuulu. Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu. Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on tehnilise vea tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Tagastamisõigus ei kehti digitoodetele ning kohabroneeringutele (näiteks kokakoolid, laagrid).

  1. Broneeringud ja nende tühistamine (näiteks kokakoolid, laagrid, eritellimussündmused, koolitused):

Broneering kehtib kui koha/tellimuse eest on tasutud vastavalt kas osaliselt või täies mahus, nagu kodulehel on märgitud või poolte vahel kokku lepitud. 

Laagrid, eritellimused, sünnipäevad: Tühistades enam kui 1 kuud enne koolituse/ürituse/sündmuse algust jääb kliendile tasuda 50% tasust ning tühistades vähem kui 1 kuud enne koolituse/ürituse/sündmuse algust jääb kliendile tasuda 100% osalustasu (välja arvatud juhul kui leiame uue lapse koha täitmiseks või kui leiame muu sobiva lahenduse mõlemale osapoolele).  

Huviringid: Broneerides koha kokakooli huviringi käitletakse seda broneeringut hooajaliselt (september-mai). Iga huviringitund on tasuline, olenemata, kas laps käib tunnis või ei. Tühistades oma broneeringu enam kui 1 kuud ette enne järgmise tunni toimumist, ei kohaldu edasisi osalustasusid ning teie broneering edastistest tundidest on tühistatud. Tühistades koha hiljem kui 1 kuu enne järgmist sündmust, kohaldub 100% osalustasu järgmisele tunnile ning sealt edasised tunnid on tühistatud.  

         7.Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale. Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud hiljemalt 14 päeva jooksul, kontakteerudes eelnevalt e-maili teel info@lastekokakool.ee. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

           8.Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile aadressile info@lastekokakool.ee, või helistada telefonil +372 56668338. Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada https://komisjon.ee/et Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

            9.Taganemise avalduse vorm

Kellele: OÜ Rouge Cafe, registrikood 11779535, asukohaga Lepiku tee 5, Rannamõisa, Harku vald, Harjumaa, Eesti 76906, e-post lastekokakool@gmail.com, tel +372 56668338.

Käesolevaga taganen lepingust, mille esemeks on järgmine asi/teenus:

Tellimuse esitamise kuupäev:

Asja kättesaamise kuupäev:

Tarbija nimi / tarbijate nimed:

Tarbija aadress / tarbijate aadressid:

Tarbija allkiri / tarbijate allkirjad (ainult juhul, kui käesolev vorm esitatakse paberil):

Kuupäev: