Lastelaager

Lastelaager Harjumaal

Laste kokakooli laagrid on lõbusad ja sisutihedad. Osalejate arv on väike, seega iga laps tunneb end kaasatud ja talle jagub tähelepanu.
Meil on koos väga lõbus! Igal suvel on tulemas mitu vahvat päevalaagrit, nii ühepäevaseid mesinduslaagreid kui 4 päevaseid kokakooli laagreid.
Vaata laagrite kirjelduste alt, millal laagrid toimuvad.

Laagrikoht broneeritakse teile vaid siis, kui selle eest on tasutud. Võta ühendust meiega!

2023 a. LAAGRIVAHETUSED ON AVATUD REGISTREERIMISEKS!

Loe, mida lapsevanemad on laagrite kohta öelnud

Alina: “Väga mõnus õhkkond ja palju toredaid tegevusi”
Riina: “Minu lapsed ütlesid, et parim laager eales!”
Loreen (8 a): "Ma soovin iga suvi siia laagrisse tulla!"

Lastelaager/ mesinduslaager

lastelaager linnalaager Harjumaal

Mesinduslaager (1päevane)
2023 juulis

Mesinik Tõnis ootab ka sel suvel lapsi vahvasse päevalaagrisse!

Lapsi ootab ees üks põnev laagripäev Rannamõisa Mesifarmis. Kahe juhendaja saatel osalevad lapsed mesinduspäevas, kus pannakse selga mesindusrõivad ja tutvutakse lähemalt mesitaruga. Samuti tutvustatakse erinevaid mesiniku töid ning räägitakse mesitaru pidamise muredest ja rõõmudest. Lapsed saavad käed külge panna igale protsessile alates mesitaru kaane avamisest kuni mee vurritamiseni! Lisaks sööme kaks tervislikku vahepala ja teeme üheskoos mõnusa lõunasöögi ning õpime mett kasutama ka erinevates toitudes. Päevast ei puudu ka sportlikud mängud ja mesilasteemalist meisterdamist.

Laagrit viivad läbi kaks juhendajat: mesinik ja mesindustöötubade korraldaja Tõnis Kuuskmann ning Laste Kokakooli asutaja, pikaajaline läbiviija ja laagrite korraldaja Margot Kuuskmann.

Koha broneerimiseks palun vali sobiv kuupäev. Koha broneeringu kinnitab arve tasumine. Tühistades koha , ei ole laagri korraldajal kohustust laagritasu tagasi maksta (välja arvatud juhul kui koht saab broneeritud teise lapse poolt).

Kestvus: 1 päev
Aeg: 10.00-17.00
Osalejate arv: 12 last
Laste vanus: 6-13 aastat
Asukoht: Rannamõisa Mesifarm, Lepiku tee 5, Rannamõisa, Harku vald
Hind: 55 EUR
Kuupäevad:  18.juuli, 27.juuli

Kõik kohad on hetkel täis. Teil on võimalik lisada laps ootejärjekorda. Palun saatke meile e-mail info@lastekokakool.ee

Lastelaager/ kokanduslaager

Lastelaager Harjumaal

Laste kokanduslaager (4 päeva)
2023 juuni - august

Laste Kokakooli päevalaager ootab taas lapsi sel suvel!
Laagrivahetus kestab 4 päeva. Igasse päeva mahub kokkamist, meisterdamist, mänge, matkamist ja palju naeru. Olenevalt ilmast valime ka tegevusi ja väljasõite. Igal päeval ootab ees kaks vahepala ja lõunasöök, mida ühiselt koos valmistame.

Sel suvel pakume laagrielamusi kahes paigas: Rannamõisas (õpetaja Margot) ja Laulasmaal (õpetaja Stella).

Koha broneerimiseks palun vali rippmenüüst sobiv kuupäev  ja koht. Koha broneeringu kinnitab arve tasumine. Tühistades koha, ei ole laagri korraldajal kohustust laagritasu tagasi maksta (välja arvatud juhul kui koht saab broneeritud teise lapse poolt).

Kestvus: 4 päeva (tegemist päevalaagriga)
Aeg: 10.00-17.00
Osalejate arv: 6-12 last
Laste vanus: 6-13 aastat
Asukoht: Lepiku tee 5, Rannamõisa, Harku vald
Hind: 165 EUR

Laagrivahetused toimuvad:
Rannamõisas: 26.-29. juuni, 10.-13. juuli, 21.-24. august
Laulasmaal: 26.-29.0 juuni, 31. juuli-3. august

Laste laager ja lastevanemate tagasiside:

Põnev ja hariv lastelaager

Epp: ”Lastelaagris toimunud igapäevased erinevad tegevused muutsid meie poja elu esimese laagrikogemuse unustamatuks! Lisaks sellele, et suurenes huvi kokanduse vastu, saime oma perre ka tulevase mesiniku. Laagris mesitarude ümber toimetamine oli tema jaoks midagi sellist, mis ei unune niipea.”

Lõbus suvelaager lastele

Kertu, 1 lapse ema: “Meie tütar teatas peale esimest nädalat, et tema soovib veel samasse laagrisse sel suvel minna. Nii ka juhtus. Päevakava oli hästi läbi mõeldud, lapsed toitusid tervislikult, õppisid kokkama, meisterdasid ja veetsid palju aega väljas. Lapsel oli tõeliselt lõbus ning mina tundis, et mu laps on hästi hoitud. Tuleme järgmisel suvel jälle!”

Kohtumiseni lastelaagris