Lastelaager

Lastelaager Harjumaal

Laste kokakooli laagrid on lõbusad ja sisutihedad. Osalejate arv on väike, seega iga laps tunneb end kaasatud ja talle jagub tähelepanu.
Meil on koos väga lõbus! Sel aastal on tulemas mitu vahvat päevalaagrit, nii ühepäevaseid mesinduslaagreid kui 4 päevaseid kokakooli laagreid.
Vaata laagrite kirjelduste alt, millal laagrid toimuvad.

Laagrikoht broneeritakse teile vaid siis, kui selle eest on tasutud. Võta ühendust meiega!

Loe, mida lapsevanemad on laagrite kohta öelnud

5/5

Alina: “Väga mõnus õhkkond ja palju toredaid tegevusi”
Riina: “Minu lapsed ütlesid, et parim laager eales!”
Loreen (8 a): "Ma soovin iga suvi siia laagrisse tulla!"

Lastelaager/ mesinduslaager

lastelaager linnalaager Harjumaal

Mesinduslaager (1päevane)
2022 juuni-august

Mesinik Tõnis ootab ka sel suvel lapsi vahvasse päevalaagrisse! 

Lapsi ootab ees üks põnev laagripäev Rannamõisa Mesifarmis. Kahe juhendaja saatel osalevad lapsed mesinduspäevas, kus pannakse selga mesindusrõivad ja tutvutakse lähemalt mesitaruga. Samuti tutvustatakse erinevaid mesiniku töid ning räägitakse mesitaru pidamise muredest ja rõõmudest. Lapsed saavad käed külge panna igale protsessile alates mesitaru kaane avamisest kuni mee vurritamiseni! Lisaks sööme kaks tervislikku vahepala ja teeme üheskoos mõnusa lõunasöögi ning õpime mett kasutama ka erinevates toitudes. Päevast ei puudu ka sportlikud mängud ja mesilasteemalist meisterdamist.

Laagrit viivad läbi kaks juhendajat: mesinik ja mesindustöötubade korraldaja Tõnis Kuuskmann ning Laste Kokakooli asutaja, pikaajaline läbiviija ja laagrite korraldaja Margot Kuuskmann.

Koha broneerimiseks palun vali rippmenüüst sobiv kuupäev. Koha broneeringu kinnitab arve tasumine. Tühistades koha hiljem kui 1 kuu enne laagri algust, ei ole laagri korraldajal kohustust laagritasu tagasi maksta (välja arvatud juhul kui koht saab täidetud teise lapse poolt). 

Kestvus: 1 päev
Aeg: 10.00-17.00
Osalejate arv: 12 last
Laste vanus: 6-13 aastat
Asukoht: Rannamõisa Mesifarm, Lepiku tee 5, Rannamõisa, Harku vald
Hind: 35 EUR
Kuupäevad:  29. juuni, 6. juuli, 20. juuli, 3, august. 

Lastelaager/ kokanduslaager

Lastelaager Harjumaal

Laste kokanduslaager (4 päeva)
2022 juuni - august

Laste Kokakooli päevalaager ootab taas lapsi sel suvel!
Laagrivahetus kestab 4 päeva. Igasse päeva mahub kokkamist, meisterdamist, mänge, matkamist ja palju naeru. Olenevalt ilmast valime ka tegevusi ja väljasõite. Igas laagrivahetuses pühendame ühe päeva mesindusele (mesinduspäeva kava ülal mesinduslaagri all!), kus piilume mesitarru, paneme käed külge mesiniku igapäevatöödele ning iga laps saab ka endale ise mett vurritada! Igal päeval ootab ees kaks vahepala ja lõunasöök, mida ühiselt koos valmistame.

Laagrit viivad läbi kaks juhendajat: mesinik Tõnis Kuuskmann ning Laste Kokakooli asutaja, pikaajaline läbiviija ja laagrite korraldaja Margot Kuuskmann.

Koha broneerimiseks palun vali rippmenüüst sobiv kuupäev. Koha broneeringu kinnitab arve tasumine. Tühistades koha hiljem kui 1 kuu enne laagri algust, ei ole laagri korraldajal kohustust laagritasu tagasi maksta (välja arvatud juhul kui koht saab täidetud teise lapse poolt). 

Kestvus: 4 päeva (tegemist päevalaagriga)
Aeg: 10.00-17.00
Osalejate arv: 6-12 last
Laste vanus: 6-13 aastat
Asukoht: Lepiku tee 5, Rannamõisa, Harku vald
Hind: 125 EUR

Kuupäevad:
27.-30. juuni, 4.-7. juuli, 18.-21. juuli, 1.-4. august.

Kohad täis! Kui soovid lisada end koha ootele, siis saada mulle kiri SIIN

Kohad täis! Kui soovid lisada end ootele, siis kirjuta mulle kiri SIIN

Kohad täis! Kui soovid end lisada ootele, siis kirjuta mulle kiri SIIN

Laste laager ja lastevanemate tagasiside:

Põnev ja hariv lastelaager

5/5

Epp: ”Lastelaagris toimunud igapäevased erinevad tegevused muutsid meie poja elu esimese laagrikogemuse unustamatuks! Lisaks sellele, et suurenes huvi kokanduse vastu, saime oma perre ka tulevase mesiniku. Laagris mesitarude ümber toimetamine oli tema jaoks midagi sellist, mis ei unune niipea.”

Lõbus suvelaager lastele

5/5

Kertu, 1 lapse ema: “Meie tütar teatas peale esimest nädalat, et tema soovib veel samasse laagrisse sel suvel minna. Nii ka juhtus. Päevakava oli hästi läbi mõeldud, lapsed toitusid tervislikult, õppisid kokkama, meisterdasid ja veetsid palju aega väljas. Lapsel oli tõeliselt lõbus ning mina tundis, et mu laps on hästi hoitud. Tuleme järgmisel suvel jälle!”

LIITU UUDISKIRJAGA

Armas lapsevanem! Liitu uudiskirjaga ja saad esimesena teada, kui Laste Kokakool:
* avab uued kokakooli grupid
* pakub uusi e-kokakooli pakette
* on avanud suvelaagrisse registreerumise
* jagab tasuta kasulikku ja huvitavat infot
Laste Kokakool saadab uudiskirju maksimaalselt kord kuus.

Kohtumiseni lastelaagris