Videoretseptid lastele

E-Kokakool videoretseptid lastele

E-kokakooli videoretseptid on mõeldud lastele, et nad saaksid mugavalt kodust lahkumata kokata ning seda kogenud juhendaja abiga.
Kas pole tore tuua poest toidukraam ning toit valmib iseenesest?

E-kokakool pakub eri vanusegruppidele videopakette kus iga pakett sisaldab erinevaid toite – suupisteid, salateid, suppe, praade, magustoite, jooke ning ka mitmeid muid põnevaid ja vajalikke lisamaterjale. Et lastel oleks kergem jälgida on videotele töökäik ja täpsed tegevused detailselt peale loetud. Lisaks on eraldi fail retsepti ja teguviisiga, et vanem saaks poest soetada vajaliku materjali ning tutvuda, kas laps vajab milleski abi.
Iseseisva kokkamise juures on olulisel kohal turvalisus. Iga olulise köögitarviku ja – tehnika kohta on eraldi õppevideo, kuidas on ohutu kasutada ja millised on ohud. 
Lapsele jääb mälestuseks retseptiraamat, mida saab aegajalt taas kiigata ning lemmiktoite teinekordki valmistada. Videoretseptid on teie perele kasulikud, sest lapsele jääb suur eneseteostus võimalus ja rõõm perele söögikord pakkuda. Ise valmistades on lapsed altimad ka uusi maitseid proovima ning kindlasti leiab ka vanem mõnusat vaheldust.

Hea vanem – kui peres on tegu talumatusega, siis võta minuga ühendust ja saame koos vaadata üle, milline videopakett teile sobib või saan teile sobiliku paketi teha. 

NB! Meil on rõõm teavitada, et Laste Kokakool teeb koostööd PEREKAARDIGA ning kõik e-kokakooli paketid on 50% soodsamalt. Soodustuse saamiseks pead sisse logima perekaardi kodulehele https://www.perekaart.ee 

Kliendi tagasiside:

5/5

Eveli: “Väga põnevad retseptid”
Katri: “Laps saab kenasti iseseisvalt hakkama”
Maarja: “ E-kokakooli retseptid toovad meie lauale mõnusat vaheldust"

Minipakett lastele
3 videoretseptiga

Minipakett: 3 videoretsepti + boonused

Videoretseptid on lastele lihtsalt ja arusaadavalt tehtud, et lapsel ei kaoks huvi ja ei tekiks väsimust ning oleks kaasatud töösse. Kuni 8-aastased lapsed võivad vajada vanema abi ahju ja/või pliidi käsitlemisel. Vanemad lapsed saavad iseseisvalt töödega hakkama ning kahtlemata tunnevad kõigis vanuses lapsed töörõõmu tehtu üle. 

Videoretseptidest leiab nii suupiste, prae kui ka magustoidu. Toidu kogused on mõeldud kogu pere söögilauaks. Kõik tehtavad toidud on saanud laste heakskiidu.

*Hea vanem – kui peres on tegu talumatusega, siis võta minuga ühendust ja saame koos vaadata üle, milline videopakett teile sobib või saan teile sobiliku paketi teha.

Retseptid
2-6 aastastele lastele

videoretseptid väikestele lastele

Pisikesed, kel tahet palju, aga oskusi veel napib

Kõige pisemad kokkajad saavad kokata koos vanemaga.
Videoretseptid on mõnusad lihtsad, et lapsel ei kaoks huvi ja ei tekiks väsimus ning oleks kaasatud töösse.

Videoretseptidest leiab nii suupisteid, salateid, suppe, praade, magustoite kui jooke. Toidu kogused on mõeldud kogu pere söögilauaks. Kõik tehtavad toidud on saanud laste heakskiidu.

*Hea vanem – kui peres on tegu talumatusega, siis võta minuga ühendust ja saame koos vaadata üle, milline videopakett teile sobib või saan teile sobiliku paketi teha.

Retseptid
7-10 aastastele lastele

Retseptid lastele, kes käivad juba koolis ja astunud sammu iseseisvuse poole.

Antud vanusegrupi lapsed saavad juba samm sammult iseseisvalt söögitegemist õppida videoretseptide järgi. Iseseisva kokkamise juures on olulisel kohal turvalisus. Iga olulise köögitarviku ja – tehnika kohta on eraldi õppevideo, kuidas on ohutu kasutada ja millised on ohud. Koolilaste retseptid pakuvad lastele eneseteostus- ja valmistamisrõõmu. Videoretseptidest leiab nii suupisteid, salateid, suppe, praade, magustoite kui jooke. Toidu kogused on mõeldud kogu pere söögilauaks. Kõik tehtavad toidud on saanud laste heakskiidu.

*Hea vanem – kui peres on tegu talumatusega, siis võta minuga ühendust ja saame koos vaadata üle, milline videopakett teile sobib või saan teile sobiliku paketi teha.

Retseptid
10-15 aastastele noortele

Videoretseptid lastele laste e-kokakool

Retseptid noorele, kes on köögis juba pisut toimetanud.  

Antud vanusegrupi lapsed saavad iseseisvalt kokata koos minu juhendamisel videoretseptide järgi. Iseseisva kokkamise juures on olulisel kohal turvalisus. Iga olulise köögitarviku ja – tehnika kohta on eraldi õppevideo, kuidas on ohutu kasutada ja millised on ohud. Koolilaste retseptid pakuvad lastele eneseteostus- ja valmistamisrõõmu. Videoretseptidest leiab nii suupisteid, salateid, suppe, praade, magustoite kui ka jooke. Toidu kogused on mõeldud kogu pere söögilauaks. Kõik tehtavad toidud on saanud noorte heakskiidu.

*Hea vanem – kui peres on tegu talumatusega, siis võta minuga ühendust ja saame koos vaadata üle, milline videopakett teile sobib või saan teile sobiliku paketi teha.

Gluteenivabad toidud
lastele

Gluteenivabad retseptid lastele

Pisemad kokkajad saavad kokata koos vanemaga ja alates 7 eluaastast saavad lapsed iseseisvalt kokata koos minu juhendamisel videoretseptide järgi. Iseseisva kokkamise juures on olulisel kohal turvalisus. Iga olulise köögitarviku ja – tehnika kohta on eraldi õppevideo, kuidas on ohutu kasutada ja millised on ohud. Gluteenivabade toitude videoretseptid pakuvad lastele eneseteostus- ja valmistamisrõõmu ning pisikestele kokkajatele mõnusat kvaliteetaega koos vanemaga. Videoretseptidest leiab nii suupisteid, salateid, suppe, praade, magustoite kui ka jooke. Toidu kogused on mõeldud kogu pere söögilauaks. Kõik tehtavad toidud on saanud laste heakskiidu.

Piimavabad
toidud lastele

Piimavabad retseptid lastele

Pisemad kokkajad saavad kokata koos vanemaga ja alates 7 eluaastast saavad lapsed iseseisvalt kokata koos minu juhendamisel videoretseptide järgi. Iseseisva kokkamise juures on olulisel kohal turvalisus. Iga olulise köögitarviku ja – tehnika kohta on eraldi õppevideo, kuidas on ohutu kasutada ja millised on ohud. Piimavabade toitude videoretseptid pakuvad lastele eneseteostus- ja valmistamisrõõmu ning pisikestele kokkajatele mõnusat kvaliteetaega koos vanemaga. Videoretseptidest leiab nii suupisteid, salateid, suppe, praade, magustoite kui ka jooke. Toidu kogused on mõeldud kogu pere söögilauaks. Kõik tehtavad toidud on saanud laste heakskiidu.

Gluteeni- ja piimavabad
toidud lastele

Gluteeni- ja piimavabad retseptid lastele

Pisemad kokkajad saavad kokata koos vanemaga ja alates 7 eluaastast saavad lapsed iseseisvalt kokata koos minu juhendamisel videoretseptide järgi. Iseseisva kokkamise juures on olulisel kohal turvalisus. Iga olulise köögitarviku ja – tehnika kohta on eraldi õppevideo, kuidas on ohutu kasutada ja millised on ohud. Gluteeni- ja piimavabade toitude videoretseptid pakuvad lastele eneseteostus- ja valmistamisrõõmu ning pisikestele kokkajatele mõnusat kvaliteetaega koos vanemaga. Videoretseptidest leiab nii suupisteid, salateid, suppe, praade, magustoite kui ka jooke. Toidu kogused on mõeldud kogu pere söögilauaks. Kõik tehtavad toidud on saanud laste heakskiidu.

videoretseptid lastele

Peolauamenüü lastele

Peagi saadaval peolauamenüü lastele.

Minust ja Laste Kokakoolist

Tere! Saame tuttavaks! 

Mina olen Margot. Olen 3 lapse ema ning kirglik kokkaja. Naudin tööd lastega ning viin oma tunde läbi suure hoolivuse ja entusiasmiga. Olen Laste Kokakooli asutaja ja oman kokakooli läbiviijana kogemusi üle 5 aasta. Minu käe all on õppinud sadu ja sadu väikseid usinaid kokkajaid vanuses 2-15 aastat. Aastatega olen enda teadmisi ja oskusi täiendanud, et olla veelgi teadlikum juhendaja. Oman toitumisnõustaja ja -terapeudi tunnistust ning nõustan meeleldi peresid, kel toitumisega muresid. Laste Kokakoolis hoian au sees teadlikku ja tervislikku toitumist. Räägin lastele miks me midagi vajame ning mida toob kaasa liigtarbimine ja seda kõike lastele arusaadavas keeles. Armastan oma tööd. Tule Sinagi minuga kokkama!

Laste Kokakool

Kliendi tagasiside

Shvea, 1 lapse ema

Parimad videoretseptid lastele

★★★★★

“E-kokakooli videoretseptid on tehtud täpselt lastele – kõik seletused on väga lihtsad ja selged.  Laps saab tõepoolest algusest peale ise hakkama ning naudib seda. Toidud on äärmiselt maitsvad ja põnevad. Meie pere ootab väga, mil väike usin kokandushuviline jälle nende retseptide järgi kokkama hakkab, sest see on lausa pidupäev tervele perele. 
Meie peres on ka hea tõestus sellest, et Laste Kokakooli videoretseptid tõesti töötavad laste peal. Valisime e-toidupoest toidukaupu. Laps ütles, et võtame erinevat värvi puu- ja juurvilju, sest Margot ütles, et siis saame erinevaid vajalikke vitamiine. Super!”

Mirjam, 2 lapse ema

Lapsed rõõmuga kokkama

★★★★★

“Minu 5 aastane väike neiu teeb rõõmuga kaasa, kuulates hoolega õpetusi videos ning soovib aina uusi retsepte järgi teha. Lisaks pakuvad retseptid mõnusat vaheldust meie igapäevatoidule ning lapsele on e-tunnid suureks vahelduseks”

Epp

Lapsesõbralik kokakool

★★★★★

E-kokakooli õppevideod on väga toredad ja lapsesõbralikud. E-õppe plussiks on see, et laps saab ise aega planeerida ning kokkamise ette võtta just siis, kui ta ise seda soovib. Lapsevanema juuresolek ei ole üldse vajalik, õppevideod on lapsele väga lihtsasti arusaadavad!
Suur suur tänu kõige eest, vahva Laste Kokakool!”

Kohtumiseni Laste Kokakoolis