Lapse sünnipäeva tähistamine

Kas oled mõelnud, et tahaks lapse sünnipäeva kuidagi erilisemalt tähistada?
Erinevaid tegelaskujusid on juba nähtud, mängutoad on kõik tuttavad…
Laste kokakool koos kogenud juhendajaga teeb meeldejääva sünnipäeva Sinu lapsele!

lapse sünnipäev tähistamine

Lapse sünnipäev teie kodus või restoranis

Kutsu külla Laste Kokakool – pakume erinevaid sünnipäevapakett!

KOOSKOKKAMINE:
Kodus või rendiköögis!

Kogenud juhendaja kokkab koos sünnipäevalapse ja külalistega imemaitsvad toidud lauale. Kokata saame nii toas kui väljas. Menüü koostame vastavalt teie eelistustele.

Aeg: 1-1,5 h
Vanus: sobib igas vanuses lastele
Hind al 13 eur/laps (Tallinnast väljas lisandub transporditasu)
Osalejate arv kuni 15 (soovituslik)
Miinimumtasu 150 eur (Tallinnast väljas lisandub transporditasu)

Soovi korral aitame leida sobiva peopaiga  (lisandub ruumide rent)!

ETIKETIKOOLITUS :
Sinu kodus!

Kogenud juhendaja saatel tutvutakse söögilaua katmise reeglitega, mille toel hakkavad lapsed ise lauda katma. Teeme lauale kauni salvrätikaunistuse. Lisaks laua katmisele räägime kõikidel olulistel teemad: riietus ja välimus, peole saabumine ja sealt lahkumine, viisakas käitumine ja kombed söögilauas.

Aeg: 1,5 h
Vanus: soovituslik 8.-13.aastastele lastele
Osalejate arv kuni 20 last (soovituslik)
Hind: 180 eur / kuni 20 last (Tallinnast väljas lisandub transporditasu)

ETIKETIKOOLITUS RESTORANIS:

Et teha vanemale kõik veelgi lihtsamaks, saame etiketikoolitust koos imemaitsva toiduga läbi viia Lucca retsoranis (Tiskres)! Kui tunned huvi koolituse vastu mõnes teises linnas või piirkonnas, siis võta meiega julgesti ühendust ja vaatame ühiselt, mida saaksime pakkuda.

Aeg: 2 h
Vanus: soovituslik 8.-13.aastastele lastele
Osalejate arv: 10 – 20 last (soovituslik)
Hind:
25.-/laps (hinnas etiketikoolitus koos toitlustusega)

Lapse sünnipäev

Lapse sünnipäev vabas õhus, Tallinna külje all, Rannamõisas

Ootame teid Laste kokakooli koju, mis asub Tallinna külje all, Rannamõisas

Laste kokakool valmistab ette kõik vajaliku. Laste saabudes kokatakse koos ning nauditakse ühiselt valminud roogasid. Menüü koostame vastavalt teie eelistustele. Vanemale on kogu korraldus mureta.

Söögilauad on katuse all ja sünnipäeva saab läbi viia iga ilmaga. Vahepeal saavad lapsed kasutada suurt aeda ja mänguväljakut erinevateks mängudeks. Sünnipäeva lõpetame uhke sünnipäevatordiga (ette valmistatud ja hinna sees).  Tegemist on õuepeoga! Jalutuskäigu kaugusel on ka imekaunid mereäärsed loodusrajad, millega saate sünnipäeva alustada või lõpetada.

Aeg: 2 h (soovi korral pikemalt)
Vanus: Sobib igas vanuses lastele
Hind: 25 EUR/laps
Miinimumtasu: 200 EUR

Lapse sünnipäev koos kokkamise ja mesindustöötoaga, Rannamõisas

Sünnipäevapidu toimub Laste kokakooli kodus, mis asub Tallinna külje all, Rannamõisas.

Laste kokakool ja Rannamõisa Mesifarm valmistavad ette kõik vajaliku. Vanemale on kogu pidu mureta! Lapsed tõmbavad selga mesinduskombed ning külastavad mesitarusid, tehes kaasa kõiki mesiniku töid. Peale mesitarude külastust saavad nad osaleda vurritamise protsessis ning iga üks saab endale ise väikese purgi mett kaasa vurritada. Lisaks kokatakse koos ning nauditakse ühiselt valminud roogasid. Menüü koostame vastavalt teie eelistustele.

Söögilauad on katuse all ja sünnipäeva saab läbi viia iga ilmaga. Tegemist on õuepeoga! Vahepeal saavad lapsed kasutada suurt aeda ja mänguväljakut erinevateks mängudeks. Sünnipäeva lõpetame uhke sünnipäevatordiga (ette valmistatud ja hinna sees). Jalutuskäigu kaugusel on ka imekaunid mereäärsed loodusrajad, millega saate sünnipäeva alustada või lõpetada.

Aeg: 3 h (soovi korral pikemalt)
Vanus: Sobib igas vanuses lastele
Hind: 35 EUR/laps