Lapse sünnipäeva tähistamine

Kas oled mõelnud, et tahaks lapse sünnipäeva kuidagi erilisemalt tähistada?
Erinevaid tegelaskujusid on juba nähtud, mängutoad on kõik tuttavad…
Laste kokakool koos kogenud juhendajaga tuleb teeb meeldejääva sünnipäeva!

lapse sünnipäev tähistamine

Lapse sünnipäev teie valitud kohas

Kutsu külla Laste Kokakool! Kogenud juhendaja kokkab koos sünnipäevalapse ja külalistega imemaitsvad toidud lauale. Kokata saame nii toas kui väljas. Menüü koostame vastavalt teie eelistustele.

Aeg: 1-1,5 h
Vanus: sobib igas vanuses lastele
Hind al 10 eur/laps (Tallinnast väljas lisandub transporditasu)
Osalejate arv kuni 15
Miinimumtasu 150 eur (Tallinnast väljas lisandub transporditasu)

Lapse sünnipäev

Lapse sünnipäev vabas õhus, Tallinna külje all, Rannamõisas

Soovi korral võib sünnipäeva pidada ka Laste kokakooli kodus, mis asub Tallinna külje all, Rannamõisas

Laste kokakool valmistab ette kõik vajaliku. Laste saabudes kokatakse koos ning nauditakse ühiselt valminud roogasid. Menüü koostame vastavalt teie eelistustele.

Söögilauad on katuse all ja sünnipäeva saab läbi viia iga ilmaga. Vahepeal saavad lapsed kasutada suurt aeda ja mänguväljakut erinevateks mängudeks. Sünnipäeva lõpetame uhke sünnipäevatordiga (ette valmistatud ja hinna sees). Jalutuskäigu kaugusel on ka imekaunid mereäärsed loodusrajad, millega saate sünnipäeva alustada või lõpetada.

Aeg: 2 h
Vanus: Sobib igas vanuses lastele
Hind: 25 EUR/laps
Osalejate arv: kuni 15 last
Miinimumtasu: 200 EUR

SUVINE ERIPAKKUMINE! Kõigile selle suve sünnipäevadele, mis toimuvad Laste Kokakooli kodus, kingib Laste Kokakool lauale 2 pudelit MullDrinks Laste pidujooki: Mereröövli aare või Ükssarviku unistus. Loe siit!

Kliendi tagasiside:

Eriti lahe laste sünnipäev

5/5

LIITU UUDISKIRJAGA

Armas lapsevanem! Liitu uudiskirjaga ja saad esimesena teada, kui Laste Kokakool:
* avab uued kokakooli grupid
* pakub uusi e-kokakooli pakette
* on avanud suvelaagrisse registreerumise
* jagab tasuta kasulikku ja huvitavat infot
Laste Kokakool saadab uudiskirju maksimaalselt kord kuus.

Rõõmsat sünnipäeva!