Laste kokandusringid

Loe, mida lapsevanemad on kohta öelnud

5/5

Riina: "Laps jumaldab Teie ringi ja tõsiselt on avardunud ka tema maitsemeel- ta julgeb uusi ja erinevaid toite proovida"
Emma: “Lapse toiduvalik on nüüd palju suurem”
Tiia: “Pojale väga meeldib teistega üheskoos kokata”

Laste kokandusringid Harjumaal

Laste kokakooli tunnid toimuvad erinevates paikades üle Harjumaa. Kokakooli on oodatud 2-15 aastased lapsed. Kokkame koos 1-1,5 h ning igas tunnis valmib üks soolane ja üks magus roog.

Õpime tundma erinevaid tooraineid; räägime tervislikust toitumisest lastele arusaadavas keeles; tutvume köögitehnika ja -vahenditega ning õpime neid ohutult käsitlema; õpime koostööd ja puhtust hoidma nagu seda teevad ka päris kokad.

Kõik retseptid ja tunnis läbitud teemad on vanematele kättesaadavad ka peale tundi e-vahendusel.

Kui sulle tundub, et ka sinu lapse koolis oleks selline huviring vajalik, siis anna mulle märku ja aitan uurida võimalusi.                                        Võta minuga ühendust!

Laste Kokakooli huviring Tallinnas, Mustamäe Avatud Noortekeskuses

Tunnid toimuvad pühapäeviti, 1 kord kuus
Kuupäevad: 17.10 / 14.11 / 12.12 / 16.01 / 13.02/ 13.03 / 10.04 / 15.05

2-5 aastased lapsed, kell 10.30-11.30, 12 eur/tund (lapsed kokkavad koos vanemaga!)
6-10 aastased lapsed, kell 12.00-13.30, 15 eur/tund
8-13 aastased lapsed, kell 14.00-15.30, 15 eur/tund

Registreerides koha nõustud tingimustega:

2-5 aastaste laste kokakooli registreerimine

6-10 aastaste laste kokakooli registreerimine

Lisa ootejärjekorda

Kokandusring lastele

Laste Kokakooli huviring Tabasalu koolis

Tunnid toimuvad teisipäeviti, 2 korda kuus, kell 15.00-16.30

Kuutasu 28 eur ja registreerimine läbi Harku valla Huviringi

Laste Kokakooli kokandusring

Laste Kokakooli huviring Vääna mõisakoolis

Tunnid toimuvad neljapäeviti, 2 korda kuus, kell 14.20-15.50

Kokandusring lastele

Laste Kokakooli huviring Muraste koolis

Tunnid toimuvad kolmapäeviti, 2 korda kuus, kell 14.45-16.15

kokandusring lastele

Laste Kokakooli huviring Harkujärve Noortekeskuses

Tunnid toimuvad esmaspäeviti, 2 korda kuus, kell 15.00-16.30

Laste Kokakooli huviring Laagri koolis

Tunnid toimuvad esmaspäeviti, 2 korda kuus, kell 16.15-17.45
Vanusegrupp 1.-5.klass

Kuutasu 33 eur ja registreerimine toimub läbi Laagri Huvialakooli (vajutades lingile “registreeri ARNOS`s“)

Laste Kokakooli huviring Laagri kooli Möldre majas

Tunnid toimuvad esmaspäeviti, 2 korda kuus, kell 14.00-15.30
Vanusegrupp 1.-5.klass

Kuutasu 33 eur ja registreerimine toimub läbi Laagri Huvialakooli (vajutades lingile “registreeri ARNO´s“)

Minust ja Laste Kokakoolist

Tere! Saame tuttavaks!

Mina olen Margot. Olen 3 lapse ema ning kirglik kokkaja. Naudin tööd lastega ning viin oma tunde läbi suure hoolivuse ja entusiasmiga. Olen Laste Kokakooli asutaja ja oman kokakooli läbiviijana kogemusi üle 6 aasta. Minu käe all on õppinud sadu ja sadu väikseid usinaid kokkajaid vanuses 2-15 aastat. Aastatega olen enda teadmisi ja oskusi täiendanud, et olla veelgi teadlikum juhendaja. Oman toitumisnõustaja ja -terapeudi tunnistust ning nõustan meeleldi peresid, kel toitumisega muresid. Laste Kokakoolis hoian au sees teadlikku ja tervislikku toitumist. Räägin lastele miks me midagi vajame ning mida toob kaasa liigtarbimine ja seda kõike lastele arusaadavas keeles. Armastan oma tööd. Tule Sinagi minuga kokkama!

Laste Kokakool

Kliendi Laste Kokakooli kokandusringide kohta

Väga hea huviring

5/5

“No see kokakooli huviring on ikka tõesti väga hea. Laps sööb tänu sellele nüüd mozzarellat.”

Mirjam, 2 lapse ema

Valiv sööja naudib kokkamist

5/5

“Minu laps on toiduga väga valiv. Küll aga kokakoolis on ta aldis kõike proovima. Käime 2-5 aastaste laste grupis. Juhendaja käe all koos teiste lastega on tore koos kokata ja ühtlasi emmega mõnus kvaliteetaega koos veeta.”

Grete, 3 lapse ema

Põnev huviring lastele

5/5

“Laste kokakool arendab last  lisaks muudele füüsilistele hobidele. Poeg läheb alati rõõmsal meelel kokakooli ja räägib pärast tundi suure õhinaga uutest roogadest, mis sel päeval sai õpitud. Kristoferile meeldib tunnis süüa teha, meeldib hea ja tore õpetaja ja muidugi maitsvad toidud. Eriti meeldib aga neid toite ise kodus järgi teha ja oma perele pakkuda. Suur tänu!”

Epp

Tervislik ja teadlik toitumine

5/5

”Kokakooli tunnis osalemine koos õpetaja ning teiste lastega on andnud juurde paremad teadmised tervisliku toitumise kohta ning oskuse koos teistega köögis toimetada. Väga meeldib see, et tunni lõpus saavad lapsed koos valmistatud toitu süüa ja tehtu üle rõõmustada.”Suur suur tänu kõige eest, vahva Laste Kokakool!”

LIITU UUDISKIRJAGA

Armas lapsevanem! Liitu uudiskirjaga ja saad esimesena teada, kui Laste Kokakool:
* avab uued kokakooli grupid
* pakub uusi e-kokakooli pakette
* on avanud suvelaagrisse registreerumise
* jagab tasuta kasulikku ja huvitavat infot
Laste Kokakool saadab uudiskirju maksimaalselt kord kuus.

Kohtumiseni Laste Kokakoolis