Laste kokandusring

Loe, mida lapsevanemad on kohta öelnud

5/5

Siiri: “Väga sümpaatne juhendaja”
Emma: “Lapse toiduvalik on nüüd palju suurem”
Tiia: “Pojale väga meeldib teistega üheskoos kokata”

Laste kokandusringid Harjumaal

Laste kokakooli tunnid toimuvad erinevates paikades üle Harjumaa. Kokakooli on oodatud 2-15 aastased lapsed. Kokkame koos erinevates vanusegruppides. 2-5 aastased lapsed osalevad koos vanemaga ning suuremad lapsed juba iseseisvalt.

Õpime tundma erinevaid tooraineid, räägime tervislikust toitumisest, tutvume köögitehnika ja -vahenditega ning õpime neid ohutult käsitlema, õpime ka koostööd ja puhtust hoidma nagu seda teevad ka päris kokad.

Olen toitumisnõustaja ning igas tunnis toon tähelepanu alla ka ühe konkreetse teema, näiteks: kui palju võiks süüa pähkleid seemneid ühes päevas ja miks, miks ei tohiks liialdada mõne toote söömisega, miks on vajalik süüa vikerkaarevärvilist toitu, mitu korda nädalas tuleks süüa kala, miks ei ole hea tarbida liialt magusat ja paljust muust põnevast lastele arusaadavas keeles.

Kõik retseptid ja tunnis läbitud teemad on vanematele kättesaadavad ka peale tundi e-vahendusel.

Kui sulle tundub, et ka sinu lapse koolis oleks selline huviring vajalik, siis anna mulle märku ja aitan uurida võimalusi. Võta minuga ühendust!

Kokandusring lastele

Tunnid toimuvad esmaspäeviti, 2 korda kuus, kell 14.15-15.45
10.05 ja 24.05
31.05 ja 7.06

Kuutasu 33 eur ja registreerimine toimub läbi Laagri Huvialakooli:

Laste Kokakooli kokandusring Tallinnas, Mustamäe Avatud Noortekeskuses

Avame uued ringid sept 2021
vanusegrupp 2-15 a

Liitu uudiskirjaga, kui soovid selle kohta esimesena infot.

Minust ja Laste Kokakoolist

Tere! Saame tuttavaks!

Mina olen Margot. Olen 3 lapse ema ning kirglik kokkaja. Naudin tööd lastega ning viin oma tunde läbi suure hoolivuse ja entusiasmiga. Olen Laste Kokakooli asutaja ja oman kokakooli läbiviijana kogemusi üle 5 aasta. Minu käe all on õppinud sadu ja sadu väikseid usinaid kokkajaid vanuses 2-15 aastat. Aastatega olen enda teadmisi ja oskusi täiendanud, et olla veelgi teadlikum juhendaja. Oman toitumisnõustaja ja -terapeudi tunnistust ning nõustan meeleldi peresid, kel toitumisega muresid. Laste Kokakoolis hoian au sees teadlikku ja tervislikku toitumist. Räägin lastele miks me midagi vajame ning mida toob kaasa liigtarbimine ja seda kõike lastele arusaadavas keeles. Armastan oma tööd. Tule Sinagi minuga kokkama!

Laste Kokakool

Kliendi Laste Kokakooli kokandusringide kohta

Mirjam, 2 lapse ema

Valiv sööja naudib kokkamist

5/5

“Minu laps on toiduga väga valiv. Küll aga kokakoolis on ta aldis kõike proovima. Käime 2-5 aastaste laste grupis. Juhendaja käe all koos teiste lastega on tore koos kokata ja ühtlasi emmega mõnus kvaliteetaega koos veeta.”

Grete, 3 lapse ema

Põnev huviring lastele

5/5

“Laste kokakool arendab last  lisaks muudele füüsilistele hobidele. Poeg läheb alati rõõmsal meelel kokakooli ja räägib pärast tundi suure õhinaga uutest roogadest, mis sel päeval sai õpitud. Kristoferile meeldib tunnis süüa teha, meeldib hea ja tore õpetaja ja muidugi maitsvad toidud. Eriti meeldib aga neid toite ise kodus järgi teha ja oma perele pakkuda. Suur tänu!”

Epp

Tervislik ja teadlik toitumine

5/5

”Kokakooli tunnis osalemine koos õpetaja ning teiste lastega on andnud juurde paremad teadmised tervisliku toitumise kohta ning oskuse koos teistega köögis toimetada. Väga meeldib see, et tunni lõpus saavad lapsed koos valmistatud toitu süüa ja tehtu üle rõõmustada.”Suur suur tänu kõige eest, vahva Laste Kokakool!”

LIITU UUDISKIRJAGA

Armas lapsevanem! Liitu uudiskirjaga ja saad esimesena teada, kui Laste Kokakool:
* avab uued kokakooli grupid
* pakub uusi e-kokakooli pakette
* on avanud suvelaagrisse registreerumise
* jagab tasuta kasulikku ja huvitavat infot
Laste Kokakool saadab uudiskirju maksimaalselt kord kuus.

Kohtumiseni Laste Kokakoolis