Puuviljasalat mesise keefiriga Muraste kooli sünnipäevaks

Videoretsept Muraste kooli sünnipäevaks, mille järgi saab laps ise kokata !

Tere armsad Muraste kooli õpilased!

Laste Kokakool on teile kooli sünnipäeva puhul valmistanud videoretsepti, kus valmistatakse selle nädala toidupakis olnud toorainetest üks väga mõnus magustoit.

Lisaks on Laste Kokakoolil ja Rannamõisa Mesifarmil teile ka üllatuskõik, kes teevad kaasa videoretsepti ja lisavad oma toidust pildi kooli stuudiumi postituse alla kommentaari, osalevad AUHINNA LOOSIS!

Auhinnaks on ÜKS VAHVA SUVELAAGRIPÄEV Rannamõisa Mesifarmi mesilas.
Loosis osalemiseks tee retsept kaasa ja lisa pilt stuudiumi postituse kommentaari. Loosimine toimub 7.mail.

Nüüd aga kõik käsi pesema ja kokkama!

Täpsem info laagripäevade ja aegade kohta SIIN.

Puuviljasalat mesise keefiriga Muraste kooli sünnipäevaks

Valmistamiseks vajad:

2 keskmist õuna
2 väiksemat pirni
1 banaan
1 apelsin
400 ml keefirit
2 spl vedelamat mett
pähklitükke
Kaunistamiseks võid kasutada näiteks mustikaid

Head kokkamist kõigile!

Videoretsept lastele

Tee nii:

Mõõda 400 ml keefirit ja lisa kaussi. Sega keefirile juurde 2 spl vedelamat mett ja sega.

Pese kõik puuviljad. Koori banaan, lõika väikesteks tükkideks ja lisa keefiri-mee segu juurde kaussi. Puhasta ja tükelda õun ja pirn ning lisa samuti kaussi. Koori apelsin, tükelda ja lisa kaussi. Lisa puuviljasalatile ka 2 spl pähklitükke. Soovi korral võid kaunistada näiteks mustikatega.

Ootan kõiki e-kokakooli!

Laste Kokakool on teinud lastele vastavalt vanusegruppidele põnevaid videoretsepte. Vali enda lapsele sobiv vanusegrupp, keerame käised üles, peseme käed ja hakkame pihta!

Mina olen Margot. Olen 3 lapse ema ning kirglik kokkaja. Naudin tööd lastega ning viin oma tunde läbi suure hoolivuse ja entusiasmiga. Olen Laste Kokakooli asutaja ja oman kokakooli läbiviijana kogemusi üle 5 aasta. Minu käe all on õppinud sadu ja sadu väikseid usinaid kokkajaid vanuses 2-15 aastat. Aastatega olen enda teadmisi ja oskusi täiendanud, et olla veelgi teadlikum juhendaja. Oman toitumisnõustaja ja -terapeudi tunnistust ning nõustan meeleldi peresid, kel toitumisega muresid. Laste Kokakoolis hoian au sees teadlikku ja tervislikku toitumist. Räägin lastele miks me midagi vajame ning mida toob kaasa liigtarbimine ja seda kõike lastele arusaadavas keeles. Armastan oma tööd. Tule Sinagi minuga kokkama!