lastelaager linnalaager Harjumaal

Mesinduslaager 20. juuli 2022

Mesinik Tõnis ootab ka sel suvel lapsi vahvasse päevalaagrisse!

Lapsi ootab ees üks põnev laagripäev Rannamõisa Mesifarmis. Kahe juhendaja saatel osalevad lapsed mesinduspäevas, kus pannakse selga mesindusrõivad ja tutvutakse lähemalt mesitaruga. Samuti tutvustatakse erinevaid mesiniku töid ning räägitakse mesitaru pidamise muredest ja rõõmudest. Lapsed saavad käed külge panna igale protsessile alates mesitaru kaane avamisest kuni mee vurritamiseni! Lisaks sööme kaks tervislikku vahepala ja teeme üheskoos mõnusa lõunasöögi ning õpime mett kasutama ka erinevates toitudes. Päevast ei puudu ka sportlikud mängud ja mesilasteemalist meisterdamist.

Laagrit viivad läbi kaks juhendajat: mesinik ja mesindustöötubade korraldaja Tõnis Kuuskmann ning Laste Kokakooli asutaja, pikaajaline kokakoolide läbiviija ja laagrite korraldaja Margot Kuuskmann.

Kestvus: 1 päev
Aeg: 10.00-17.00
Osalejate arv: 12 last
Laste vanus: 6-13 aastat
Asukoht: Rannamõisa Mesifarm, Lepiku tee 5, Rannamõisa, Harku vald
Hind: 35 EUR
Kuupäev:  20. juuli

NB! Palun pane makstes märkustesse kirja lapse nimi ja vanus.

Laagri tasu ei ole tagastatav kui koht tühistatakse hiljem kui 1 kuu enne laagripäeva.

Laost otsas

Kategooria