Lastelaager Harjumaal

Kokanduslaager 18.-21. juuli 2022

Laste Kokakooli päevalaager ootab taas lapsi sel suvel!
Laagrivahetus kestab 4 päeva (tegemist päevalaagriga). Igasse päeva mahub kokkamist, meisterdamist, mänge, matkamist ja palju naeru. Olenevalt ilmast valime ka tegevusi ja väljasõite. Igas laagrivahetuses pühendame ühe päeva mesindusele, kus piilume mesitarru, paneme käed külge mesiniku igapäevatöödele ning iga laps saab ka endale ise mett vurritada! Igal päeval ootab ees kaks vahepala ja lõunasöök, mida ühiselt koos valmistame.

Laagrit viivad läbi kaks juhendajat: mesinik ja mesindustöötubade korraldaja Tõnis Kuuskmann ning Laste Kokakooli asutaja, pikaajaline kokakooli tundide läbiviija ja laagrite korraldaja Margot Kuuskmann.

Kestvus: 4 päeva
Aeg: 10.00-17.00
Osalejate arv: 6-12 last
Laste vanus: 6-13 aastat
Asukoht: Lepiku tee 5, Rannamõisa, Harku vald
Hind: 125 EUR

Kuupäevad: 18.-21.juuli

NB! Palun pane makstes märkustesse kirja ka lapse nimi, lapse vanus.

Laagri tasu ei ole tagastatav kui koht tühistatakse hiljem kui 1 kuu enne laagri algust (välja arvatud juhul kui leiatske uus laps kohale).

Laost otsas

Kategooria