Laste kokakool pakub toredaid tegemisi lastele vanuses 2-15 a. Kokakool pakub nii videoretsepte kui ka kooskokkamisi, vahvaid sünnipäeva pidamise võimalusi ja ägedaid laagreid
Gümnasistidele pakume koostöös koolidega tervisliku toitumise õpitubasid.

Kokakooli eesmärk on tutvustada lastele erinevaid tooraineid ning suunata neid tervislikumaid valikuid tegema. Juba lapseeas juurutatud teadmised saadavad meid terve elu.

Kliendi tagasiside:

Eveli: “Väga põnevad retseptid”
Katri: “Laps saab kenasti iseseisvalt hakkama”
Maarja: “ E-kokakooli retseptid toovad meie lauale mõnusat vaheldust"

Laste Kokakool kontakt

Laste E-Kokakool

E-kokakoolis leiad videopakette 2-15 aastastele lastele. Igale vanusegrupile on loodud neile jõukohased videoretseptid, kus ei puudu ka väljakutse ning rahulolu tehtust. Iga videoretsept on üles ehitatud nii, et koolilaps saaks vajadusel ka iseseisvalt hakkama ning pisemad saavad toimetada koos vanemaga. Lisaks videoretseptidele on lisatud pakettidesse ka palju muud vajalikku ja põnevat.

Laste Kokakooli huviring

Kooskokkamisi kokandusringides viime läbi erinevates paikades üle Harjumaa ja ka Tartus. Igas tunnis õpime üheskoos valmistama üht soolast ja üht magustoitu. Õpime tundma tooraineid ning samuti pöörame tähelepanu ohutusele ja puhtusele. Kokakoolis käivad eri gruppides 2-15 aastased lapsed. Kursus kestab septembrist maini. Vabade kohtade olemasolul võib ka poole aasta pealt liituda.

Laste sünnipäevad

Sünnipäev koos kokaga – iga vanema unistus, et ei peaks muretsema sünnipäeva toitude pärast. Ning mis peamine – laps saab teha oma külalistele väga toreda üllatuse – kooskokkamise. Tule kokka Laste Kokakoolis või kutsu Laste Kokakool endale külla ning korraldame meeldejääva sünnipäeva! Valmistame koos lastega just teile sobiva menüükohaselt toidud.

Lisaks kooskokkamisele pakume ka sünnipäeva pidamise võimalust etiketikoolitusega ning seda nii kodus kui restoranis. Kirjuta meile ja aitame korraldada meeldejääva sünnipäeva sinu lapsele!

Loengud ja töötoad

Pakume 1.-5. klassi lastele harivaid õpitubasid. Õpitubade käigus räägime olulistel teemadel, näiteks: erinevad suhkrud ning loomsed- ja taimsed rasvad ning mida toob kaasa ala- või liigtarbimine, vitamiinid ning kust me neid saame ja miks neid vaja on, taldrikureegel, toidupüramiid jpm. Õpitubade käigus saavad lapsed teoreetilisi teadmisi ning rakendame need ka kohe praktilises tegevus ehk ka kokkame koos.

Lisaks korraldame aegajalt lastevanematele erivanuses laste toitumisteemalisi e-loenguid, kus jagame mõtteid ja nippe, kuidas saada lapsed paremale koostööle toidulaua taga.

Toitumisnõustamine

• Sul on mure, et laps ei söö piisavalt?
  • Sul on mure, et laps ei saa vajalikke toitaineid?
  • Sul on mure lapse ülesöömise pärast?
  • Sulle valmistab peavalu, et iga pereliige nõuab eri toitu?

Olen toitumisnõustaja, toitumisterapeut ja funktsionaal-toitumisnõustaja. Minu kirg on töötada perede ja lastega. Kui sul on mure, siis kirjuta mulle oma murest ja leiame ühise sobiva aja kohtumiseks.

Suvelaagrid

Laste Kokakooli laagrid on lõbusad ja sisutihedad. Osalejate arv on väike, seega iga laps tunneb end kaasatud ja talle jagub tähelepanu.
Meil on koos väga lõbus!

Igal suvel on tulemas mitu vahvat päevalaagrit, nii ühepäevaseid mesinduslaagreid kui 4 päevaseid kokakooli laagreid.

Blogi

Tule tutvu Laste Kokakooli blogiga, kus räägime mitmetel olulistel tervisliku toitumise teemadel ning jagame aegajalt ka toredaid retsepte. Oled oodatud meid jälgima ka Laste Kokakooli FB lehel.

Mina olen Margot. Olen 3 lapse ema ning kirglik kokkaja. Naudin tööd lastega ning viin oma tunde läbi suure hoolivuse ja entusiasmiga. Olen Laste Kokakooli asutaja ja oman kokakooli läbiviijana kogemusi üle 6 aasta. Minu käe all on õppinud sadu ja sadu väikseid usinaid kokkajaid vanuses 2-15 aastat. Aastatega olen enda teadmisi ja oskusi täiendanud, et olla veelgi teadlikum juhendaja. Oman toitumisnõustaja ja -terapeudi tunnistust ning nõustan meeleldi peresid, kel toitumisega muresid. Laste Kokakoolis hoian au sees teadlikku ja tervislikku toitumist. Räägin lastele miks me midagi vajame ning mida toob kaasa liigtarbimine ja seda kõike lastele arusaadavas keeles. Armastan oma tööd. Tule Sinagi minuga kokkama!

LOE MEIE BLOGI

LIITU LASTE KOKAKOOL UUDISKIRJAGA