Millist toitu saab laps ise teha nendest toiduainetest, mis on kooli toidupakis?

toidupakk ja retsept lastele

Videoretsept, mille järgi saab laps ise kokata

Kooli toidupakk

Lapsed on olnud juba pikemat aega distantsõppel ning saavad iga nädal koolist toidupaki, kus on erinevaid toiduaineid. Seetõttu on lastel võimalik ka ise just nendest toiduainetest valmistada maitsva toidu. Kutsun üles kõiki koole! Saada pilt oma kooli toidupakist ja mina jagan teile videoretsepti.

Merivälja Kool

Tervitus Merivälja kooli õpilastele!

Paljud Merivälja Kooli lapsed on käinud Laste Kokakooli huviringis ning tänu vahvatele eestvedajatele Merivälja koolist, kutsuti lapsi üles retsepte saatma, et saaks kasutatud kooli toidupakk.

Laste Kokakool võtab rõõmuga üleskutsest osa ning valmistas lastele kooli toidupaki kasutamiseks ühe vahva magustoidu videoretsepti. Muidugi võivad kõik lapsed selle retsepti järgi endale magustoidu valmistada.

Valmistamiseks vajad:
3 suuremat pirni
5 spl kaerahelbeid
2 tl kaneeli
2 spl suhkrut (pruun suhkur on parem)
1 spl mandlijahu, mandlilaaste või mandlitükke
50 g toasooja võid

Head kokkamist kõigile!

Videoretsept lastele

Ootan kõiki e-kokakooli!

Laste Kokakool on teinud lastele vastavalt vanusegruppidele põnevaid videoretsepte. Vali enda lapsele sobiv vanusegrupp, keerame käised üles, peseme käed ja hakkame pihta!

Mina olen Margot. Olen 3 lapse ema ning kirglik kokkaja. Naudin tööd lastega ning viin oma tunde läbi suure hoolivuse ja entusiasmiga. Olen Laste Kokakooli asutaja ja oman kokakooli läbiviijana kogemusi üle 5 aasta. Minu käe all on õppinud sadu ja sadu väikseid usinaid kokkajaid vanuses 2-15 aastat. Aastatega olen enda teadmisi ja oskusi täiendanud, et olla veelgi teadlikum juhendaja. Oman toitumisnõustaja ja -terapeudi tunnistust ning nõustan meeleldi peresid, kel toitumisega muresid. Laste Kokakoolis hoian au sees teadlikku ja tervislikku toitumist. Räägin lastele miks me midagi vajame ning mida toob kaasa liigtarbimine ja seda kõike lastele arusaadavas keeles. Armastan oma tööd. Tule Sinagi minuga kokkama!